Kredyty gotówkowe Wałbrzych – bezpłatne porównanie 

Potrzebujesz pomocy eksperta finansowego? Zadzwoń do nas!

pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Praktycznie każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje zaciągnąć kredyt gotówkowy. Pieniądze chcemy przeznaczyć na remont mieszkania, naprawę usterki występującej w samochodzie albo wyjazd wakacyjny.

Decyzja o wyborze odpowiedniego kredytu musi być dobrze przemyślenia, ponieważ zobowiązanie finansowe będziemy musieli regulować przez wiele miesięcy. Dlatego najlepiej jest skontaktować się z dobrym doradcą finansowym, który pomoże wybrać najlepszą ofertę oraz przygotować niezbędne dokumenty.

Kredyty gotówkowe Wałbrzych

Kredyty gotówkowe w Wałbrzychu to najszybsze i najczęściej wybierane finansowanie na różnego rodzaju wydatki. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel związany z zakupem nowego pojazdu, wykończenia remontowanego mieszkania czy otwarcia nowego biznesu.

Kredyt można zaciągnąć w banku, co jest najpopularniejszym rozwiązaniem albo zdecydować się na SKOK-i. Podstawową cechą tego rodzaju finansowania jest to, że nie trzeba wskazywać celu, na jaki chcemy przeznaczyć pożyczoną kwotę.

Duża liczba dostępnych ofert na rynku sprawia, że każdy kredytobiorca może znaleźć ofertę dopasowaną do własnych oczekiwań oraz potrzeb. Żeby znaleźć najlepszy możliwy kredyt gotówkowy, najlepiej jest doradzić się ekspertów finansowych, którzy specjalizują się w takich poradach.

W ten sposób najszybciej będzie można poznać wysokość raty oraz obliczyć całkowity koszt pożyczki. Dodatkowo wszystkie formalności zostaną załatwione za klienta, dzięki czemu zaoszczędzi on mnóstwo czasu.

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Kredyt gotówkowy to obecnie najpopularniejszy produkt bankowy pozwalający uzyskać bardzo szybko niezbędne środki finansowe. Dodatkowo w przypadku skorzystania z takiej oferty pieniądze wypłacane są nawet w tym samym dniu od razu po podpisaniu umowy. Dzięki temu niemal natychmiast można korzystać z pożyczonych pieniędzy i przeznaczyć je na planowane cele.

Korzystanie z kredytów gotówkowych jest obecnie bardzo wygodne, ponieważ wszystkie formalności można załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu. We wniosku wystarczy wpisać swoje dane osobowe, szczegółowe informacje z dowodu osobistego oraz wszystko na temat naszego zatrudnienia i osiąganych dochodów.

Tego rodzaju pożyczka przeznaczona jest dla wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia i posiadają pełnię czynności prawnych. Osoby korzystające z takiego rozwiązania po raz pierwszy powinno zdecydowanie nawiązać współpracę z doradcą finansowym, który wybierze najlepszą ofertę i skróci cały proces oczekiwanie na wypłatę pieniędzy.

Kredyty gotówkowe w Wałbrzychu, czy warto je zaciągnąć?

Kredyt gotówkowy jest w niektórych sytuacjach jedyną szansę na spełnienie swoich marzeń. Niestety, ale większość osób nie posiada własnych funduszy, aby przeprowadzić remont kuchni czy zakupić nowe meble do salonu. Jedynym rozwiązaniem w takich sytuacjach okazuje się zaciągnięcie pożyczki.

W obecnych czasach coraz trudniej jest zadbać o własne oszczędności i dlatego kredyt jest ostatecznym ratunkiem. To czy zostanie nam udzielony, zależy głównie od tego, jaką posiadamy zdolność kredytową.

Żeby otrzymać pożyczka w banku, trzeba złożyć wiele różnych dokumentów. Pomoc w ich przygotowaniu może zaoferować doświadczony ekspert finansowy, który pomógł już wielu osobom, nawet w trudnej sytuacji uzyskać niezbędne finansowanie bankowe.

 

Żeby zaciągnąć kredyt w banku potrzeba:

 • posiadać dowód osobisty,
 • numer telefonu,
 • umowę o pracę lub zaświadczenie z Zus-u o otrzymywaniu świadczenia.

Kredyt gotówkowy – który najtańszy?

Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych ofert kredytów gotówkowych. Dlatego większość osób ma problem z tym, aby samodzielnie wybrać dla siebie najlepszą pożyczkę.

Z pomocą przychodzi doradca finansowy, który na podstawie naszych zarobków będzie mógł przygotować najkorzystniejszy kredyt. Bezpłatnie porówna i wybierze najtańszą ofertę, tak aby kredytobiorca mógł bez problemu spłacać raty i normalnie egzystować bez zaciskania pasa.

Decydując się na współpracę z ekspertem od finansów, mamy pewność, że jest to osoba z doświadczeniem, posiada oferty wielu banków i zaproponuje kredyt na najlepszych warunkach. Dodatkowo klient może liczyć na w pełni rzetelne usługi oraz pomoc we wszystkich formalnościach związanych z przygotowaniem niezbędnych dokumentów oraz procesem udzielania kredytu.

Można oczywiście samodzielnie próbować zaciągnąć kredyt gotówkowy, ale wiąże się to z poświęceniem bardzo dużej ilości czasu, ponieważ trzeba przeanalizować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dostępnych ofert. Dodatkowo pożyczki bankowe bardzo szybko się zmieniają.

Na koszt kredytu gotówkowego wpływają takie czynniki jak:

 • kwota kredytu,
 • okres spłaty,
 • prowizja,
 • oprocentowanie,
 • dodatkowe opłaty np. ubezpieczenie,
 • rodzaj rat( malejące lub równe).
 •  

Eksperci Finansowi z Wałbrzycha, dlaczego warto nam zaufać?

Finanse są dziedziną, w której istotne jest wiele podstawowych wartości. Należą do nich przede wszystkim bezpieczeństwo, zaufanie oraz przejrzystość. Niestety z badań wynika, że ponad połowa społeczeństwa ma niewielką wiedzę z zakresu finansów i dlatego korzystają chętnie z pomocy doradców zajmujących się kredytami.

Profesjonalną pomoc w przypadku ubiegania się o kredyt oferują eksperci finansowi z Wałbrzycha. Decydując się na pomoc specjalistów, można liczyć na:

 • dopasowanie oferty do własnych potrzeb, czyli: wysokość rat, czas spłaty oraz możliwość zastosowania wakacji kredytowych,
 • informacje dotyczące zalet i wad konkretnej oferty,
 • informacje dotyczące ukrytych opłat i dodatkowych kosztów,
 • negocjacje z bankiem,
 • przygotowanie wszystkich formalności,
 • podpisanie umowy,
 • stałą opiekę przez cały czas trwania kredytu.

Doradcy kredytowi z Wałbrzycha oferują swoją pomoc na terenie całego województwa dolnośląskiego. Z usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, którzy potrzebują uzyskać finansowanie na założenie własnego biznesu lub rozwój już istniejącej firmy.

Każdy, kto zdecyduje się na kredyt gotówkowy, powinien dokładnie zapoznać się z umową przed złożeniem podpisu, ponieważ jest to bardzo ważny dokument, który zobowiązuje do spłaty przez wiele miesięcy, a nawet lat. Najważniejsze elementy, które powinny zostać zapisane w umowie kredytowej to:

 • szczegółowe dane kredytodawcy i kredytobiorcy,
 • całkowita kwota kredytu,
 • koszt kredytu,
 • okres spłaty,
 • wysokość oprocentowania i dodatkowych prowizji,
 • informacje dotyczące wcześniejszej spłaty kredytu,
 • sposób oraz termin wypłaty środków.

Jeśli którykolwiek aspekt umowy kredytowej będzie dla nas niejasny, to należy skontaktować się z doradcą finansowym, który pomaga w procesie ubiegania się o pożyczkę bankową. Wyjaśni on wszystkie niezrozumiałe przepisy oraz doradzi czy warto podpisać taki dokument.

Trzeba także pamiętać również o tym, że umowa może ulec zmianom już po jej podpisaniu. Modyfikacja dokonywana jest za pomocą aneksów. W ten sposób można wprowadzać różne zmiany, np. dotyczące wydłużenia okresu spłaty, jeśli pierwotnie okaże się zbyt wymagający finansowo. Dlatego właśnie warto korzystać z pomocy wykwalifikowanego eksperta finansowego, który od początku do końca zajmie się całym procesem związanym z kredytem.

Potrzebujesz pomocy eksperta finansowego? Zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Ekspert Finansowy Wałbrzych –
Bezpłatne doradztwo finansowe woj. śląskie